Podziel się 1%

Współczesny świat potrzebuje dobrze wykształconych księży

Przekaż Fundacji swój 1%

Nasz KRS : 0000521991

Twoja pomoc pomoże ufundować stypendium dla kolejnego kapłana.

Jak przekazać 1%

Rozliczając się z podatku wpisz numer KRS do odliczenia 1%. W przeciwnym wypadku system sam przypisze organizację, której zostanie przekazany Twój 1% podatku.

Wszystkim naszym darczyńcom serdecznie dziękujemy !!!!

Wspierając księży troszczysz się o Kościół

Od Twojego zaangażowania zależy przyszłość Kościoła Św. Jan Paweł II wskazywał na krytyczną rolę świeckich w ewangelizacji świata w XXI wieku. Objawia się ona w naszym poczuciu odpowiedzialności za Kościół, w tym za „żywe kamienie”, tworzące Jego fundamenty – za księży. „Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Św. Jan Paweł II

Możesz także ofiarować swoje wsparcie materialne jednorazowo lub dokonywać regularnych wpłat co miesiąc, co kwartał, co rok lub w innych odstępach czasu. Wszystkie wpłaty zasilą konto FURCA i będą w 100% przekazywane na stypendia dla księży z Polski.

Dane do przelewu bankowego:

Fundacja Rzymskiego Centrum Akademickiego
ul. Kwidzyńska 1A
04-695 Warszawa

mBank S.A.
81 1140 2004 0000 3202 7530 7796

Wpłać na stypendium za pomocą Przelewy24

Wpisz kwotę w PLN

Przypominamy: osoby i instytucje wpierające Fundację mogą skorzystać z ulgi podatkowej i zmniejszyć podstawę opodatkowania o kwotę darowizn przekazanych na cele statutowe. Darowiznę można odliczyć od podstawy opodatkowania: w przypadku osób fizycznych do 6%, w przypadku osób prawnych do 10% uzyskanego dochodu.

Furca.org