Wszystkich pragnących pogłębić swoją wiedzę o tematyce religijnej, szukających tematów do rozważań i modlitwy zachęcamy do odwiedzenia strony z materiałami przygotowywanymi przez studentów i absolwentów Papieskiego Uniwersytetu Świętego Krzyża w Rzymie i Uniwersytetu Nawarry w Pampelunie.

Footsteps – Modlitwa śladami Chrystusa w Ewangelii

https://soundcloud.com/footsteps-podcast 
To cykl rozważań, których celem jest pomóc innym w praktykowaniu modlitwy myślnej, rozumianej jako rozmowa z Chrystusem. Takie osobiste spotkanie z Panem Jezusem, w którym omawia się codzienne życie w oparciu o Ewangelię, to wspaniały motywator dla chrześcijanina. Do takiej modlitwy zachęca wielu świętych, sporo mówi o niej także Papież Franciszek.
Rozważania opracował zespół: Ks. Wojciech Woźny & ks. Michał Kwitliński


Inny wymiar – belka w oku

facebook:  https://www.facebook.com/InnyWymiarMTPL/ 
Youtube – pierwszy film    https://www.youtube.com/watch?v=593Y6pYm-Ks 

W każdy piątek i sobotę umieszczane są krótkie filmy z rozważaniami stacji Drogi Krzyżowej, a na niedziele jest krótki tekst – komentarz do Ewangelii. Materiał podobnie jak w okresie Adwentu przygotowali dwaj studenci : Ks. Mateusz Tarczyński i ks. Paweł Labuda.

Audycje radiowe i telewizyjne z udziałem Ks. Michała Twarkowskiego uznanego specjalisty- biblisty.

http://tv-trwam.pl/film/telewizyjny-uniwersytet-biblijny-12012019 
http://www.radiomaryja.pl/multimedia/audio/rozmowy_niedokonczone/szukajac-slowa-bozego-551/?fbclid=IwAR106CZMMZnsBDfRJRREBMExrdBVcxRxSt1o7jlNtHRSj53a2j-Xe2UOpsw

Furca.org